2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávání kancelářského nábytku 2025-2027 pro MěÚ Cheb
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky kancelářského nábytku do prostor Městského úřadu v Chebu specifikovaných v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Specifikace zboží. Součástí dodávek bude montáž a doprava zboží na místo určení. Cena za montáž a dopravu musí být započítána do jednotkových cen poskytovaného zboží.
Interne Kennung: VZa 31/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávání kancelářského nábytku 2025-2027 pro MěÚ Cheb“
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel připouští změnu příslušných dílčích položek zboží uvedených v příloze č. 2 zadávací dokumentace a následně v dodavatelem předložené příloze č. 1 rámcové kupní smlouvy v průběhu trvání smlouvy v případě změny zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. V takovém případě bude upravena cena o příslušnou změnu sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. Zadavatel dále připouští změnu příslušných dílčích položek zboží uvedených v příloze č. 2 zadávací dokumentace a následně v dodavatelem předložené příloze č. 1 rámcové kupní smlouvy v průběhu trvání smlouvy za podmínek upravených v závazném návrhu rámcové kupní smlouvy a v souladu s ustanoveními § 222 zákona. Prodávající má právo 1x ročně zvýšit cenu zboží o procentní nárůst inflace vyšší než 2 % oproti předcházejícímu kalendářnímu roku, přičemž při výpočtu inflačního nárůstu bude postupováno podle indexu růstu cen za předcházející kalendářní rok, který publikuje Český statistický úřad. V takovém případě bude uzavřen dodatek smlouvy, v rámci kterého dojde ke změně cen v Kč bez DPH v příloze č. 1 smlouvy. DPH bude účtováno dle platných předpisů. Cenu lze zvýšit pouze formou písemného dodatku k rámcové kupní smlouvě uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem způsobem, který bude v souladu se zákonem.