2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van voor-en naschoolse opvang, middagtoezicht, opvang tijdens schoolvakanties en schoolvrije dagen voor lokaal bestuur Drogenbos in het kader van het BOA-decreet
Beschreibung: Organisatie van voor-en naschoolse opvang, middagtoezicht, opvang tijdens schoolvakanties en schoolvrije dagen voor lokaal bestuur Drogenbos in het kader van het BOA-decreet
Interne Kennung: PPP056-2596/6007/2026/1042
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/1042_1