See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht voor aanneming van werken betreffende de renovatie van de zinkers van Bauche en Yvoir door structurerende bemanteling
Beschreibung: Deze opdracht bestaat erin de bestaande zinkers van Bauche en Yvoir te bemantelen met een buis die na plaatsing ter plaatse uithardt. De bestaande zinkers moeten worden bemanteld over de lengte die op het plan staat vermeld aan de hand van een buis van glasvezel, geïmpregneerd met een vloeibaar thermohardend hars, dat zich onder druk en temperatuur hecht aan de wanden van de te herstellen leiding, polymeriseert en uithardt. Deze kous moet een perfect waterdicht geheel vormen dat de doorstroming en de structurele eigenschappen van de zinker verbetert. De kous moet zo zijn ontworpen dat ze alle spanningen en krachten kan opvangen die zich voordoen tijdens de werken en gedurende de volledige levensduur van het kunstwerk, namelijk 50 jaar. De zinker is als volgt samengesteld: profiel: rond - twee leidingen van grijs gietijzer met doorsnede: 700 mm of 600 mm, naargelang van de zinker De gedeeltelijke renovatie van deze zinker door bemanteling aan de hand van een buis die na plaatsing ter plaatse uithardt (TPUB), moet zonder sleuf worden uitgevoerd en de oppervlakte van de bouwplaats moet zo klein mogelijk worden gehouden. Lengte te bemantelen : 1082m voor Bauche en 1174m voor Yvoir.
Interne Kennung: CSC 2424 - brv
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CSC 2424 - brv - 1
Beschreibung: Deze opdracht bestaat erin de bestaande zinkers van Bauche en Yvoir te bemantelen met een buis die na plaatsing ter plaatse uithardt. De bestaande zinkers moeten worden bemanteld over de lengte die op het plan staat vermeld aan de hand van een buis van glasvezel, geïmpregneerd met een vloeibaar thermohardend hars, dat zich onder druk en temperatuur hecht aan de wanden van de te herstellen leiding, polymeriseert en uithardt. Deze kous moet een perfect waterdicht geheel vormen dat de doorstroming en de structurele eigenschappen van de zinker verbetert. De kous moet zo zijn ontworpen dat ze alle spanningen en krachten kan opvangen die zich voordoen tijdens de werken en gedurende de volledige levensduur van het kunstwerk, namelijk 50 jaar. De zinker is als volgt samengesteld: profiel: rond twee leidingen van grijs gietijzer met doorsnede: 700 mm of 600 mm, naargelang van de zinker De gedeeltelijke renovatie van deze zinker door bemanteling aan de hand van een buis die na plaatsing ter plaatse uithardt (TPUB), moet zonder sleuf worden uitgevoerd en de oppervlakte van de bouwplaats moet zo klein mogelijk worden gehouden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45232100 Nebenarbeiten für Wasserrohrleitungen