2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gevelonderhoudsinstallaties (gevelliften)
Beschreibung: De Opdracht omvat het onderhoud van alle gevelonderhoudsinstallaties in de panden van de SVB. Naast onderhoud maakt ook renovatie deel uit van de opdracht. De Opdracht omvat het onderhoud van alle gevelonderhoudsinstallaties in de panden van de SVB. Op dit moment zijn dat 43 Installaties.
Interne Kennung: EA2025040
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313000 Installation von Aufzügen und Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1