2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa spektrometru FTIR wraz z oprzyrządowaniem dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.34.2025)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu w zakresie obsługi nowoczesnego spektrometru podczerwieni (FTIR), wyposażonego w pełny zestaw oprzyrządowania i oprogramowania. Aparatura ma umożliwiać prowadzenie pomiarów w środkowej i dalekiej podczerwieni, z możliwością rozszerzenia zakresu w stronę promieniowania terahercowego, a także wykonywanie badań w szerokim zakresie temperatur oraz pod zmiennym ciśnieniem. Zamawiany system ma stanowić kompletną, zintegrowaną platformę badawczą, przystosowaną do pracy w standardowych warunkach laboratoryjnych. Obejmuje on wszystkie elementy niezbędne do uruchomienia i natychmiastowego wykorzystania w badaniach naukowych, w tym akcesoria do pomiarów transmisyjnych, odbiciowych i w technice ATR, moduły do pracy w niskich i podwyższonych temperaturach, a także oprogramowanie pozwalające na akwizycję, analizę i archiwizację danych spektralnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.260.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001