2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální pojištění nemovitého, movitého majetku a odpovědnosti města Frýdlantu nad Ostravicí a jeho příspěvkových organizací
Beschreibung: Pojištění nemovitého a movitého majetku centrálního zadavatele, příspěvkových organizací zřízených centrálním zadavatelem (dále jen „pověřující zadavatelé“), pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou centrálním zadavatelem a pověřujícími zadavateli. Předmětem pojištění je nemovitý a movitý majetek centrálního zadavatele a pověřujících zadavatelů včetně pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou centrálním zadavatelem a pověřujícími zadavateli.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pojištění 2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku: Centrální zadavatel si ve smyslu ustanovení § 100 ZZVZ vyhrazuje opční právo ve výši 900 000 Kč na poskytování dalších služeb podobného charakteru (druhu), jako je předmět této veřejné zakázky, tj. na uzavření pojištění pro další majetek určený centrálním zadavatelem, zejména majetek, který centrální zadavatel nebo pověřující zadavatelé nabydou za trvání smluvního vztahu s vybraným dodavatelem nebo na případnou potřebu dokoupení sjednaných limitů či sublimitů pojistného plnění. Opční právo se vztahuje také na případnou budoucí změnu hodnoty pojištěného majetku, a to v důsledku zvýšení hodnoty majetku bez zásahu centrálního zadavatele nebo pověřujících zadavatelů (např. inflace) nebo v důsledku zásahu centrálního zadavatele nebo pověřujících zadavatelů (např. zhodnocení majetku).