See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Panelonderzoek meerkosten van mensen met een chronische ziekte of beperking
Beschreibung: De directie MEVA (Opdrachtgever) wenst een onderzoek uit te laten voeren naar de meerkosten van mensen met een chronische ziekte of beperking om als zodanig haar beleid beter te kunnen laten aansluiten op de meerkosten die mensen maken. Bij gebrek aan bestaande, relevante data over meerkosten heeft MEVA behoefte aan het verzamelen van data via een panelonderzoek en het analyseren van deze paneldata om conclusies te trekken relevant voor beleidsvorming. Zie voor verdere beschrijving het Beschrijvend document. Het plafondbedrag is € 175.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 201850033.131.031
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste, 73210000 Beratung im Bereich Forschung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
256845-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – Panelonderzoek meerkosten van mensen met een chronische ziekte of beperking
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 201850033.131.031
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 73210000 Advies inzake onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1