See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu. Nr sprawy 2/2PN/2026.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części (pakiety) od 1 od 217.
Vorherige Bekanntmachung: 159533-2026
Interne Kennung: 2/2PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0337
Titel: Pakiet Nr 154
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: 2/2PN/2026-154
Los: LOT-0339
Titel: Pakiet Nr 159
Interne Kennung: 2/2PN/2026-159
Los: LOT-0340
Titel: Pakiet Nr 160
Interne Kennung: 2/2PN/2026-160
Los: LOT-0341
Titel: Pakiet Nr 161
Interne Kennung: 2/2PN/2026-161
Los: LOT-0342
Titel: Pakiet Nr 164
Interne Kennung: 2/2PN/2026-164
Los: LOT-0345
Titel: Pakiet Nr 165
Interne Kennung: 2/2PN/2026-165
Los: LOT-0349
Titel: Pakiet Nr 166
Interne Kennung: 2/2PN/2026-166
Los: LOT-0350
Titel: Pakiet Nr 167
Interne Kennung: 2/2PN/2026-167
Los: LOT-0351
Titel: Pakiet Nr 171
Interne Kennung: 2/2PN/2026-171
Los: LOT-0352
Titel: Pakiet Nr 172
Interne Kennung: 2/2PN/2026-172
Los: LOT-0353
Titel: Pakiet Nr 173
Interne Kennung: 2/2PN/2026-173
Los: LOT-0354
Titel: Pakiet Nr 175
Interne Kennung: 2/2PN/2026-175
Los: LOT-0356
Titel: Pakiet Nr 176
Interne Kennung: 2/2PN/2026-176
Los: LOT-0357
Titel: Pakiet Nr 177
Interne Kennung: 2/2PN/2026-177
Los: LOT-0359
Titel: Pakiet Nr 178
Interne Kennung: 2/2PN/2026-178
Los: LOT-0360
Titel: Pakiet Nr 179
Interne Kennung: 2/2PN/2026-179
Los: LOT-0361
Titel: Pakiet Nr 181
Interne Kennung: 2/2PN/2026-181
Los: LOT-0363
Titel: Pakiet Nr 182
Interne Kennung: 2/2PN/2026-182
Los: LOT-0367
Titel: Pakiet Nr 183
Interne Kennung: 2/2PN/2026-183
Los: LOT-0369
Titel: Pakiet Nr 184
Interne Kennung: 2/2PN/2026-184