2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odborné učebny SPgŠ, G a VOŠ KV, p. o.“ – zařízení učeben
Beschreibung: Projekt je zaměřen na modernizaci a vybavení odborných učeben Střední pedagogické školy, gymnázia a VOŠ Karlovy Vary, příspěvková organizace. Předmětem plnění této veřejné zakázky je pořízení nábytku a vybavení jednotlivých odborných učeben, bude nakoupen též potřebný HW a SW do jednotlivých tříd, u tříd ICT bude nakoupen ve specifické konfiguraci, která je potřebná pro výuku IVT na střední škole. Součástí předmětu plnění je také doprava, elektroinstalační a montážní práce, školení a zprovoznění v rámci projektu Odborné učebny SPgŠ, G a VOŠ KV, p. o. v objektu Střední pedagogické školy, gymnázium a VOŠ, Lidická 455/40, Karlovy. Veřejná zakázka bude financována z dotace, číslo programu: 10, název programu: Operační program Spravedlivá transformace 2021–2027, číslo výzvy: 10_23_005, název výzvy: Odborné učebny středních škol v Karlovarském kraji – Karlovarský kraj. Registrační číslo projektu: CZ.10.01/00/23_005/0000284.
Interne Kennung: P25V00000368
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: - „nábytek“
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodání nábytku do odborných učeben Střední pedagogické školy, gymnázia a VOŠ Karlovy Vary, příspěvková organizace. Veřejná zakázka bude financována z dotace, číslo programu: 10, název programu: Operační program Spravedlivá transformace 2021–2027, číslo výzvy: 10_23_005, název výzvy: Odborné učebny středních škol v Karlovarském kraji – Karlovarský kraj. Registrační číslo projektu: CZ.10.01/00/23_005/0000284.
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ možnost změny závazku ze smlouvy spočívající ve změně doby plnění a v prodloužení doby dodání plnění za následujících podmínek: - Ocitne-li se dodavatel v prodlení s dodávkou z důvodů prodlení třetí strany s dodáním jednotlivých komponent (zařízení či výrobků) a toto prodlení nastalo z nepředvídatelných důvodů a dodavatel toto prodlení ani z části nezpůsobil a zároveň zvážil a provedl všechny kroky vedoucí přiměřeným způsobem k eliminaci prodlení (např. změnit dodavatele komponenty nebo nahrazením chybějících komponentů jiným dostupným řešením), může být doba plnění prodloužena o dobu prodlení třetí strany. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že má na základě rozhodnutí o poskytnutí dotace stanovený termín dosažení účelu dotace (tzn. úspěšné dokončení fyzické realizace projektu), z čehož vyplývá, že vyhrazenou změnou závazku nebude možné schválit termín delší než ten, kterým je zadavatel zavázán poskytovateli dotace.
Los: LOT-0002
Titel: - „ICT“
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodání ICT vybavení do odborných učeben Střední pedagogické školy, gymnázia a VOŠ Karlovy Vary, příspěvková organizace. Veřejná zakázka bude financována z dotace, číslo programu: 10, název programu: Operační program Spravedlivá transformace 2021–2027, číslo výzvy: 10_23_005, název výzvy: Odborné učebny středních škol v Karlovarském kraji – Karlovarský kraj. Registrační číslo projektu: CZ.10.01/00/23_005/0000284.
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 37311000 Tasteninstrumente, 51000000 Installation (außer Software), 30231320 Tastbildschirme, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen