256897-2025 - Ergebnis
Polen – Fahrzeuge für Abfall und Abwasser – Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu samochodu ciężarowego z zamontowanym urządzeniem hakowym, zabudową śmieciarki oraz beczką asenizacyjną
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu samochodu ciężarowego z zamontowanym urządzeniem hakowym, zabudową śmieciarki oraz beczką asenizacyjną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu samochodu ciężarowego z zamontowanym urządzeniem hakowym, zabudową śmieciarki oraz beczką asenizacyjną” szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (i poszczególnych jego części) został opisany w załączniku nr 8 do SWZ 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w Istotnych Postanowieniach Umownych – stanowiących załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 74685-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01/2025