See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania w ramach projektu "Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania w ramach projektu „Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 – 2027 (umowa nr FEPM.05.08-IZ.00-0017/24-00). 2. Zamówienie zostało podzielone na VII części: Część I - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”; Część II- Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku w ramach projektu „Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”; Część III - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku w ramach projektu „Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”; Część IV - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku w ramach projektu „Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”; Część V -Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku w ramach projektu „Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”; Część VI - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla IV Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Słupsku w ramach projektu „Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”; Część VII -Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Technikum nr 2 w Zespole Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego im. Kazimierza Wielkiego w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ (Cz. I-VII) oraz Wzór umowy (Cz. I-VII) - Załącznik Nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: AT.RZP.271.5.2026.AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen, 32342100 Kopfhörer, 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 38652120 Videoprojektoren, 38653400 Leinwände, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 39134000 Computermöbel, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32322000 Multimediaausrüstung, 38652100 Vorführgeräte, 30237450 Grafiktabletts
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Beschreibung: Część I - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen, 32342100 Kopfhörer, 30237450 Grafiktabletts
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Beschreibung: Część II - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen, 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Beschreibung: Część III - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 38652120 Videoprojektoren, 30213100 Tragbare Computer, 38653400 Leinwände
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Beschreibung: Część IV - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Interne Kennung: Część IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 39134000 Computermöbel, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Beschreibung: Część V - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Interne Kennung: Część V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla IV Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Beschreibung: Część VI - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla IV Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Interne Kennung: Część VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 32322000 Multimediaausrüstung, 38652100 Vorführgeräte
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Technikum nr 2 w Zespole Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego im. Kazimierza Wielkiego w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Beschreibung: Część VII - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Technikum nr 2 w Zespole Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego im. Kazimierza Wielkiego w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”
Interne Kennung: Część VII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 32322000 Multimediaausrüstung