2. Verfahren
Verfahren
Titel: Compute, Storage en Backup
Beschreibung: a. Leveren van een onpremise storage en compute oplossing b. Alle te leveren hardware als onderdeel van de ICT-prestatie zijn eigendom van de gemeente Amersfoort. c. Leveren van backupvoorziening voor de onpremise omgeving met een minimale capaciteit van 523TB d. Leveren backupvoorziening voor de M365 omgeving e. Ontwerpen en inrichten van hetgeen is opgenomen onder a, b en c; f. Implementeren van hetgeen is opgenomen onder a, b en c; g. Volledige transitie van de huidige omgeving h.Inrichten en uitvoeren van beheer en onderhoud Het leveren van een onpremise storage en compute oplossing (S&C-infra) • met een capaciteit voor 350 virtuele machines die een minimale capaciteit van 8TB geheugen hebben (exclusief SQL en Oracle cluster) • en logische storage opslag van minimaal 100TB • waarbij de storage omgeving een piekbelasting aan moet kunnen van minimaal 130.000 Read IOPS of 85.000 mixed IOPS • en de latency van de omgeving niet hoger mag zijn dan 5ms round trip.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Compute en Storage
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging