256933-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/4164 KŘENOVICE – ZBÝŠOV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/4164 KŘENOVICE – ZBÝŠOV
BeschreibungPředmětem zakázky je výměna obrusné a ložné vrstvy (km 0,010 – 0,440) a zesílení obrusné vrstvy ( km 0,440 – 1,420) v celé šíři vozovky 5,5 – 6 m, od křižovatky s II/416 po první zástavbu ve Zbýšově č. p. 225, provozní staničení km 0,010 – 1,420. Délka opravovaného úseku je 1 410 m, šířka vozovky 5,5 – 6,5 m, opravovaná plocha povrchu vozovky činí 8 790 m2.
Vorherige Bekanntmachung37036-2024
Interne Kennung239/2025/99
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung239/2525/99