2. Verfahren
Verfahren
Titel: JMK Rámcová dohoda – sečení travních porostů - okres Blansko
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je sečení travních porostů na silničních pozemcích v okolí silnic I. třídy na území Jihomoravského kraje v okrese Blansko, které jsou ve správě ŘSD s. p., a to na základě Rámcové dohody na dobu trvání 24 měsíců.
Interne Kennung: 03PU-003682
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001