2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup HW a SW
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je rozdělen na části: Část 1: Rozšíření HW infrastruktury Předmětem plnění v části 1 veřejné zakázky je dodávka a implementace: 1) Rozšíření HW infrastruktury: a. Dodatečné uzly SDS v počtu 2 ks vč. potřebných SW licencí a příslušenství (servery pro virtualizaci, běh aplikací a uložení dat; licence pro zabezpečené ukládání dat DataCore SANsymphony) b. Rozšíření diskové kapacity zálohovacího serveru. c. Rozšíření magnetopáskové knihovny. d. Rozšíření licencí pro virtualizaci. e. Rozšíření licencí pro serverové operační systémy. Součástí plnění veřejné zakázky v části 1 je také instalace, implementace a integrace dodaných HW a SW komponent do prostředí zadavatele, školení administrátorů zadavatele a poskytování technické podpory dodaných komponent a služby správy řešení softwarově definovaného datového úložiště, virtualizace serverů a zálohování dat (na nově instalovaných komponentách). Nová technologická infrastruktura pro aplikace bude umístěna do existujících datových center zadavatele, ve kterých bude zajištěné potřebné DC zázemí a podmínky (napájení, chlazení, konektivita, fyzická bezpečnost apod.). Část 2: Řešení kybernetické bezpečnosti Předmětem plnění v části 2 veřejné zakázky je dodávka a implementace: 1) Network Behaviuor Analysis 2) Next Generation Firewall 3) Provozní monitoring 4) CMBD 5) Vulnerability Assesment 6) Log management/SIEM (systém pro správu bezpečnostních logů) 7) Wifi Access Point kontrolér 8) Endpoint privilege management na desktopy 9) Nástroj pro automatizaci incidenčních workflow (NAIW) 10) Páteřní přepínače (8ks) 11) Přístupové přepínače typ 1 (40ks) 12) Přístupové přepínače – typ 2 (40ks) 13) Pořízení a provozování služby SOC Security Operation Centrum Součástí plnění veřejné zakázky v části 2 je také: 1) analýza a návrh řešení, 2) implementace a konfigurace v odsouhlaseném rozsahu návrhu řešení, 3) akceptační testy, 4) zpracování dokumentace skutečného stavu, 5) aktualizace DR plánů a postupů a následná konsolidace do jednoho konzistentního dokumentu, 6) aktualizace backup politiky a následná konsolidace do jednoho konzistentního dokumentu, 7) aktualizace provozních plánů, 8) zaškolení obsluhy a pilotní provoz v omezené době trvání, 9) provozní podpora (požadovaná SLA, hot-line apod.). Předmětem plnění veřejné zakázky v části 2 je dále integrace, napojení na systémy zadavatele: 1) Napojení na log management a bezpečnostní dohled (SIEM/SOC) (logovat se bude do systému pro archivaci a korelaci logů Log Manager). 2) Monitoring systém. 3) Zálohovací systém. 4) Zavedení do evidence CMDB. 5) Napojení na SD služby. Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací, implementací a konfigurací, integrací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele a zaškolení zaměstnanců (IT administrátorů) zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční a pozáruční servis a podpora dodaného HW a SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele.
Interne Kennung: 163/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234100 Magnetplatten, 30233160 Streamer-Laufwerk, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozšíření HW infrastruktury
Beschreibung: Předmětem plnění v části 1 veřejné zakázky je dodávka a implementace: 1) Rozšíření HW infrastruktury: a. Dodatečné uzly SDS v počtu 2 ks vč. potřebných SW licencí a příslušenství (servery pro virtualizaci, běh aplikací a uložení dat; licence pro zabezpečené ukládání dat DataCore SANsymphony) b. Rozšíření diskové kapacity zálohovacího serveru. c. Rozšíření magnetopáskové knihovny. d. Rozšíření licencí pro virtualizaci. e. Rozšíření licencí pro serverové operační systémy. Součástí plnění veřejné zakázky je také instalace, implementace a integrace dodaných HW a SW komponent do prostředí zadavatele, školení administrátorů zadavatele a poskytování technické podpory dodaných komponent a služby správy řešení softwarově definovaného datového úložiště, virtualizace serverů a zálohování dat (na nově instalovaných komponentách). Nová technologická infrastruktura pro aplikace bude umístěna do existujících datových center zadavatele, ve kterých bude zajištěné potřebné DC zázemí a podmínky (napájení, chlazení, konektivita, fyzická bezpečnost apod.).
Interne Kennung: 163/2024-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 30233140 Direktzugriffspeicher, 30234100 Magnetplatten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávky, spočívající v náhradě nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější za předpokladu splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny.
Los: LOT-0002
Titel: Řešení kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Předmětem plnění v části 2 veřejné zakázky je dodávka a implementace: 1) Network Behaviuor Analysis 2) Next Generation Firewall 3) Provozní monitoring 4) CMBD 5) Vulnerability Assesment 6) Log management/SIEM (systém pro správu bezpečnostních logů) 7) Wifi Access Point kontrolér 8) Endpoint privilege management na desktopy 9) Nástroj pro automatizaci incidenčních workflow (NAIW) 10) Páteřní přepínače (8ks) 11) Přístupové přepínače typ 1 (40ks) 12) Přístupové přepínače – typ 2 (40ks) 13) Pořízení a provozování služby SOC Security Operation Centrum Součástí plnění veřejné zakázky v části 2 je také: 1) analýza a návrh řešení, 2) implementace a konfigurace v odsouhlaseném rozsahu návrhu řešení, 3) akceptační testy, 4) zpracování dokumentace skutečného stavu, 5) aktualizace DR plánů a postupů a následná konsolidace do jednoho konzistentního dokumentu, 6) aktualizace backup politiky a následná konsolidace do jednoho konzistentního dokumentu, 7) aktualizace provozních plánů, 8) zaškolení obsluhy a pilotní provoz v omezené době trvání, 9) provozní podpora (požadovaná SLA, hot-line apod.). Předmětem plnění veřejné zakázky v části 2 je dále integrace, napojení na systémy zadavatele: 1) Napojení na log management a bezpečnostní dohled (SIEM/SOC) (logovat se bude do systému pro archivaci a korelaci logů Log Manager). 2) Monitoring systém. 3) Zálohovací systém. 4) Zavedení do evidence CMDB. 5) Napojení na SD služby. Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací, implementací a konfigurací, integrací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele a zaškolení zaměstnanců (IT administrátorů) zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční a pozáruční servis a podpora dodaného HW a SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele.
Interne Kennung: 163/2024-2
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software, 32424000 Netzwerkinfrastruktur