256997-2026 - Ergebnis
Polen – Berufsausbildung – Organizacja i realizacja kursów zawodowych w podziale na 6 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja i realizacja kursów zawodowych w podziale na 6 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów zawodowych w podziale na 6 części. Zamawiający realizuje powyższe działanie w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 – nabór nr: FEOP.05.09-IP.02-001/23 dla działania 5.9: Kształcenie zawodowe Priorytetu 5: Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części: Część nr 1: Organizacja i realizacja kursu inseminacji bydła Część nr 2: Organizacja i realizacja kursu spawania blach i rur Część nr 3: Organizacja i realizacja kursu formowanie termoplastu Część nr 4: Organizacja i realizacja kursu operator wózków jezdniowych Część nr 5: Organizacja i realizacja kursu operator wózków jezdniowych 2 Część nr 6: Organizacja i realizacja kursu montera izolacji przemysłowych 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku od 1a do 1 f do SWZ
Vorherige Bekanntmachung526560-2025
Interne KennungZP.352.36.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1: Organizacja i realizacja kursu inseminacji bydła
Interne KennungZP.352.36.2025 część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Organizacja i realizacja kursu spawania blach i rur
Interne KennungZP.352.36.2025 część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3: Organizacja i realizacja kursu formowanie termoplastu
Interne KennungZP.352.36.2025 część 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4: Organizacja i realizacja kursu operator wózków jezdniowych
Interne KennungZP.352.36.2025 część 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5: Organizacja i realizacja kursu operator wózków jezdniowych 2
Interne KennungZP.352.36.2025 część 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6: Organizacja i realizacja kursu montera izolacji przemysłowych
Interne KennungZP.352.36.2025 część 6