See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa warzyw i owoców świeżych, warzyw przetworzonych oraz jaj kurzych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw i owoców świeżych, warzyw przetworzonych oraz jaj kurzych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I zamówienia – warzywa i owoce świeże oraz warzywa przetworzone. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa i opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1a do SWZ. Część II zamówienia – jaja kurze świeże. Przedmiot zamówienia opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 698777-2025
Interne Kennung: 35/SMiŻ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 15331000 Verarbeitetes Gemüse, 03142500 Eier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Warzywa i owoce świeże oraz warzywa przetworzone.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw i owoców świeżych oraz warzyw przetworzonych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa i opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część I zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Los: LOT-0002
Titel: Jaja kurze świeże.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy jaj kurzych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część II zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier