2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji OZE na terenie oddziału GPW S.A. – SUW Kozłowa Góra
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, budowa i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej o mocy do 50 kW, wraz z przyłączeniem do sieci energetycznej oraz uzyskanie dokumentacji formalnoprawnej, wymaganej obowiązującymi przepisami prawa, niezbędnej do uruchomienia i eksploatacji przedmiotowej instalacji. Instalacja zlokalizowana będzie w Wymysłowie, przy ul. Leśnej 34, na działce o nr ew. 105 Obręb Wymysłów, stanowiącej własność Skarbu Państwa, pozostającej w użytkowaniu wieczystym GPW S.A. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy. 3. Zamówienie podzielone jest na część projektową oraz część wykonawczą, a warunki realizacji zamówienia szczegółowo uregulowano w Załączniku nr 8 do SWZ - projektowanych postanowieniach umowy. 4. Zadanie dofinansowane w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 -2027 Priorytet FESL.10 „Fundusze Europejskie na transformację” Działanie FESL.10.6 „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii". 5. W przypadku gdy Zamawiający opisując przedmiot zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, Zamawiający informuje, że w takich przypadkach dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, europejskiej ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych. 6. Wymagania dotyczące zatrudnienia na podstawie umowy o pracę – zgodnie z art. 95 ustawy: Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę pracowników fizycznych ogólnobudowlanych wykonujących niżej wymienione czynności niezbędne do realizacji zamówienia: - robót ziemnych - robót w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych - robót w zakresie zagospodarowania i uporządkowania terenu budowy 7. Kontrola spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań szczegółowo podane zostały w paragrafie 4 i 10 projektowanych postanowień umowy – Załączniku nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 30080-2026
Interne Kennung: OP/321/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251100 Bauarbeiten für Kraftwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 31155000 Wechselrichter, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen, 19520000 Kunststoffprodukte, 32323500 Video-Überwachungssystem, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45223810 Fertigkonstruktionen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001