See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu jednorazowego do leczenia tętniaków wewnątrzczaszkowych, malformacji tętniczo-żylnych i przetok oponowych oraz trombektomii dla potrzeb Zakładu Diagnostyki Obrazowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu jednorazowego do leczenia tętniaków wewnątrzczaszkowych, malformacji tętniczo-żylnych i przetok oponowych oraz trombektomii dla potrzeb Zakładu Diagnostyki Obrazowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5.
Interne Kennung: BZP.38.382-14.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Akcesoria 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy dostawy sprzętu jednorazowego do leczenia tętniaków wewnątrzczaszkowych, malformacji tętniczo-żylnych i przetok oponowych oraz trombektomii dla potrzeb Zakładu Diagnostyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1 - Akcesoria 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Akcesoria 2
Interne Kennung: Pakiet 2 - Akcesoria 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Akcesoria 3
Interne Kennung: Pakiet 3 - Akcesoria 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Akcesoria 4
Interne Kennung: Pakiet 4 - Akcesoria 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Akcesoria 5
Interne Kennung: Pakiet 5 - Akcesoria 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Akcesoria 6
Interne Kennung: Pakiet 6 - Akcesoria 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Akcesoria 7
Interne Kennung: Pakiet 7 - Akcesoria 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Akcesoria 8
Interne Kennung: Pakiet 8 - Akcesoria 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Akcesoria 9
Interne Kennung: Pakiet 9 - Akcesoria 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Akcesoria 10
Interne Kennung: Pakiet 10 - Akcesoria 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Akcesoria 11
Interne Kennung: Pakiet 11 - Akcesoria 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Akcesoria 12
Interne Kennung: Pakiet 12 - Akcesoria 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Akcesoria 13
Interne Kennung: Pakiet 13 - Akcesoria 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Akcesoria 14
Interne Kennung: Pakiet 14 - Akcesoria 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Akcesoria 15
Interne Kennung: Pakiet 15 - Akcesoria 15