257051-2025 - Wettbewerb
Polen – Röntgenkontrollausrüstung – dostawa platformy szkoleniowej wraz z wyposaż., do nauki i interpretacji obrazów z urządz.RTG, urządz.rentg. do skanow. bagaży, wykonan. instal.elektr. i teleinf., przeprowadz. szkol. w zakr.obsługi.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa platformy szkoleniowej wraz z wyposaż., do nauki i interpretacji obrazów z urządz.RTG, urządz.rentg. do skanow. bagaży, wykonan. instal.elektr. i teleinf., przeprowadz. szkol. w zakr.obsługi.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa platformy szkoleniowej wraz z wyposażeniem sali szkoleniowej do nauki i interpretacji obrazów z urządzeń RTG, urządzenia rentgenowskiego do skanowania bagaży, wykonaniem instalacji elektrycznej i teleinformatycznej i przeprowadzeniem szkolenia w zakresie obsługi urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 39130000 Büromöbel, 45000000 Bauarbeiten, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa platformy szkoleniowej wraz z wyposażeniem sali szkoleniowej do nauki i interpretacji obrazów z urządzeń RTG, urządzenia rentgenowskiego do skanowania bagaży, wykonaniem instalacji elektrycznej i teleinformatycznej i przeprowadzeniem szkolenia w zakresie obsługi urządzeń.
Interne Kennung: 0301.ELZ.260.1.12.2025