2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering SpUk LAI middelen (Specifieke Uitkering Lokale Aanpak Isolatie)
Beschreibung: De opdracht heeft tot doel het ondersteunen van eigenaar-bewoners van slecht geïsoleerde koopwoningen bij het treffen van isolatiemaatregelen, gericht op: • het energieverbruik te reduceren; • de energielasten te verlagen; • het wooncomfort te verbeteren; • bij te dragen aan de gemeentelijke klimaatdoelstellingen; • en rechtmatige besteding van SpUk LAI-middelen te waarborgen. De opdrachtnemer verzorgt het complete traject, waaronder gezamenlijke communicatie, bewonersbegeleiding, organisatie van collectieve inkoopacties, subsidieaanvraag, subsidieafhandeling, administratie en verantwoording. De gemeente Hattem heeft in drie tranches middelen gekregen om de volgende hoeveelheid van deze doelgroep te helpen met isoleren. Tranche 1: 209 slecht geïsoleerde woningen, waarvan 96 al geholpen zijn. Tranche 2: 280 slecht geïsoleerde woningen Tranche 3: 212 slecht geïsoleerde woningen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1