2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRI - Revitalizace náměstí J. A. Alise v Příbrami – Březových Horách
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky bylo zpracování a poskytování zejména: (a) projektové dokumentace všech požadovaných stupňů tak, jak je blíže specifikována v Návrhu smlouvy; (b) inženýrské (obstaravatelské) činnosti – služeb pro získání všech nezbytných rozhodnutí, souhlasů a povolení tak, jak jsou blíže specifikovány v Návrhu smlouvy; (c) autorského dozoru tak, jak je blíže specifikován v Návrhu smlouvy; (d) spolupráce při výběru zhotovitele stavby; (e) ostatní dílčí plnění: - provedení nezbytných průzkumů a měření (činnosti jsou součástí přípravy projektové dokumentace); - zajištění polohopisného a výškopisného zaměření území pro účely stavby, včetně zaměření okolního terénu (činnosti jsou součástí přípravy projektové dokumentace); - zaměření průběhu podzemních inženýrských sítí a jejich ověření, - provedení inženýrsko – geologického průzkumu - zpracování plánu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi dle zákona č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci), ve znění pozdějších předpisů, - zpracování dopravní studie (řešení); - zpracování dokumentace terénních a sadových úprav; - případně poskytování součinnosti Zhotovitele Objednateli při projednávání žádosti o dotaci s poskytovatelem dotace.
Interne Kennung: 4/NAD/2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001