2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuisdiensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één Opdrachtnemer die Verhuisdiensten voor Noorderpoort. De opdracht betreft het leveren, verzorgen en coördineren van verhuizingen, inclusief alle daarvoor benodigde transport, logistieke en verpakkingsmiddelen, zowel intern (binnen de panden) als extern (tussen de panden en eventuele andere niet Noorderpoort locaties). De opdracht betreft alle gebouwen waarin Noorderpoort is gevestigd. Daarnaast stelt Opdrachtnemer voldoende opslagruimte beschikbaar voor Noorderpoort en ligt de registratie en het Opslagbeheer bij Opdrachtnemer en stelt Opdrachtnemer een webshop ter beschikking ten behoeve van het Opslagbeheer.
Interne Kennung: Verhuisdiensten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Offerteaanvraag
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung, 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0000