257188-2025 - Wettbewerb
Polen – Spezialausbildung – Usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy domowej dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu, pn. „Projekt w zakresie rozwoju interwencji kryzysowej oraz przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy w rodzinie”, w podziale na 2 Zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy domowej dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu, pn. „Projekt w zakresie rozwoju interwencji kryzysowej oraz przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy w rodzinie”, w podziale na 2 Zadania
BeschreibungUsługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy domowej dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu, pn. „Projekt w zakresie rozwoju interwencji kryzysowej oraz przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy w rodzinie”, w podziale na 2 Zadania, tj.: Zadanie 1: dziesięć szkoleń 3-dniowych Zadanie 2: trzy szkolenia 4-dniowe 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy domowej dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu, pn. „Projekt w zakresie rozwoju interwencji kryzysowej oraz przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy w rodzinie”, w podziale na 2 Zadania, tj.: 1) Zadanie 1: dziesięć szkoleń 3-dniowych (łącznie 30 dni szkoleniowych x 8h dydaktycznych/ dziennie = 240h dydaktycznych) 2) Zadanie 2: trzy szkolenia 4-dniowe (łącznie 12 dni szkoleniowych x 8h dydaktycznych/ dziennie = 96h dydaktycznych) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ. 3. Klasyfikacja usług wg Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: 80510000-2 usługi szkolenia specjalistycznego; CPV: 92312212-0 usługi przygotowania podręczników szkoleniowych. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach zadań: 1 i/lub 2. 5. Wykonawca wybrany do realizacji usługi przedstawi Zamawiającemu w terminie pięciu dni roboczych od dnia podpisania umowy szczegółowy program oraz harmonogram szkolenia zgodnie z zapisami zawartymi w OPZ w ramach każdego z zadań 6. Zamawiający informuje, iż szkolenia mogą podlegać rejestrowaniu/nagrywaniu na potrzeby Zamawiającego (monitoring, kontrola), utrwalenie efektów kształcenia. 7. Usługi szkoleniowe realizowane będą stacjonarnie na terenie miasta Wrocławia w siedzibie Dolnośląskiego Ośrodka Polityki społecznej we Wrocławiu przy ul. Trzebnickiej 42-44. 8. Zamawiający informuje, iż Wykonawca ponosi koszty związane z dojazdem, wyżywieniem oraz ewentualnym noclegiem trenera/wykładowcy.
Interne KennungNr postępowania DOA-ZP.262.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: dziesięć szkoleń 3-dniowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy domowej dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu, pn. „Projekt w zakresie rozwoju interwencji kryzysowej oraz przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy w rodzinie”, w podziale na 2 Zadania, tj.: 1) Zadanie 1: dziesięć szkoleń 3-dniowych (łącznie 30 dni szkoleniowych x 8h dydaktycznych/ dziennie = 240h dydaktycznych) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ. 3. Klasyfikacja usług wg Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: 80510000-2 usługi szkolenia specjalistycznego; CPV: 92312212-0 usługi przygotowania podręczników szkoleniowych. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach zadań: 1 i/lub 2. 5. Wykonawca wybrany do realizacji usługi przedstawi Zamawiającemu w terminie pięciu dni roboczych od dnia podpisania umowy szczegółowy program oraz harmonogram szkolenia zgodnie z zapisami zawartymi w OPZ w ramach każdego z zadań 6. Zamawiający informuje, iż szkolenia mogą podlegać rejestrowaniu/nagrywaniu na potrzeby Zamawiającego (monitoring, kontrola), utrwalenie efektów kształcenia. 7. Usługi szkoleniowe realizowane będą stacjonarnie na terenie miasta Wrocławia w siedzibie Dolnośląskiego Ośrodka Polityki społecznej we Wrocławiu przy ul. Trzebnickiej 42-44. 8. Zamawiający informuje, iż Wykonawca ponosi koszty związane z dojazdem, wyżywieniem oraz ewentualnym noclegiem trenera/wykładowcy.
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: trzy szkolenia 4-dniowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy domowej dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu, pn. „Projekt w zakresie rozwoju interwencji kryzysowej oraz przeciwdziałania przemocy, w tym przemocy w rodzinie”, w podziale na 2 Zadania, tj.: 1) Zadanie 2: trzy szkolenia 4-dniowe (łącznie 12 dni szkoleniowych x 8h dydaktycznych/ dziennie = 96h dydaktycznych) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ. 3. Klasyfikacja usług wg Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: 80510000-2 usługi szkolenia specjalistycznego; CPV: 92312212-0 usługi przygotowania podręczników szkoleniowych. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach zadań: 1 i/lub 2. 5. Wykonawca wybrany do realizacji usługi przedstawi Zamawiającemu w terminie pięciu dni roboczych od dnia podpisania umowy szczegółowy program oraz harmonogram szkolenia zgodnie z zapisami zawartymi w OPZ w ramach każdego z zadań 6. Zamawiający informuje, iż szkolenia mogą podlegać rejestrowaniu/nagrywaniu na potrzeby Zamawiającego (monitoring, kontrola), utrwalenie efektów kształcenia. 7. Usługi szkoleniowe realizowane będą stacjonarnie na terenie miasta Wrocławia w siedzibie Dolnośląskiego Ośrodka Polityki społecznej we Wrocławiu przy ul. Trzebnickiej 42-44. 8. Zamawiający informuje, iż Wykonawca ponosi koszty związane z dojazdem, wyżywieniem oraz ewentualnym noclegiem trenera/wykładowcy.