See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie-III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie-III" . Zamówienie podzielono na 2 części: Część I dotyczy zakupu i wdrożenia systemu informatycznego do Pracowni Leków Cytostatycznych Apteki Szpitalnej wraz z integracją z istniejącym systemem szpitalnym (HIS), część II dotyczy zakupu i wdrożenia systemu informatycznego do Zakładu Patomorfologii szpitala wraz z niezbędnym sprzętem oraz integracją z istniejącym systemem Szpitalnym (HIS).Postepowanie finansowane jest w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.2 "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia". Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączonym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A, 1P, 2.1A i 2.1 P do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia. 4.6. Postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasad horyzontalnych, tym samym Wykonawcy składając ofertę potwierdzają oświadczeniem, że została ona przygotowana w poszanowaniu dla zasad horyzontalnych oraz w przypadku wyboru ich oferty realizacja zamówienia nastąpi z poszanowaniem m.in. tych zasad tj.: a)Zgodność z zasadą równości szans i niedyskryminacji oraz zasadą równości szans kobiet i mężczyzn b) Zgodność z zasadą "niewyrządzania znaczącej szkody środowisku" (dnsh - "do no significant harm") c) Zgodność z zasadą długotrwałego wpływu przedsięwzięcia na wydajność i odporność gospodarki polskiej. Projekt zakłada ścisłą współpracę z wykonawcami w zakresie kontroli jakości, monitorowania postępów i spełnienia wymagań interoperacyjności określonych w aktach prawnych (m.in. ustawie o systemie informacji w ochronie zdrowia) oraz dokumentach programowych inwestycji D1.1.2.)
Vorherige Bekanntmachung: 859567-2025
Interne Kennung: ZP/70/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung, 79632000 Personalschulung, 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72263000 Software-Implementierung, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Zakup i wdrożenie systemu informatycznego do Pracowni Leków Cytostatycznych Apteki Szpitalnej wraz z integracją z istniejącym systemem szpitalnym (HIS)
Beschreibung: wg. załącznika nr 1A i 2.1A do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 71356300 Technische Unterstützung, 79632000 Personalschulung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Zakup i wdrożenie systemu informatycznego do Zakładu Patomorfologii szpitala wraz z niezbędnym sprzętem oraz integracją z istniejącym systemem Szpitalnym (HIS)
Beschreibung: wg. załącznika nr 1P i 2.1P do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2