See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 263 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - l.ú. Dolní Kralovice 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 263 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - l.ú. Dolní Kralovice 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1529
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 264 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Višňová - prořezávky 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 264 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Višňová - prořezávky 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1530
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 301 v kategorii 7 - Stavba a likvidace oplocenek, LS Znojmo revíry Dešov, Uherčice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 301 v kategorii 7 - Stavba a likvidace oplocenek, LS Znojmo revíry Dešov, Uherčice
Interne Kennung: 099/2021/014/1531
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 160 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Netolice / 9
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 160 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Netolice / 9
Interne Kennung: 099/2021/014/1532
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 302 v kategorii 7 - Stavba a likvidace oplocenek, LS Znojmo revíry Štítary, Šumná
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 302 v kategorii 7 - Stavba a likvidace oplocenek, LS Znojmo revíry Štítary, Šumná
Interne Kennung: 099/2021/014/1533
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 265 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Černíny 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 265 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Černíny 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1534
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 266 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Bohdaneč 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 266 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Bohdaneč 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1535
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 267 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Michalovice 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 267 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Michalovice 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1536
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 269 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Podmoky a Rápošov 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 269 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Podmoky a Rápošov 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1538
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 303 v kategorii 7 - Stavba a likvidace oplocenek, LS Znojmo revíry Hluboké Mašůvky, Kuchařovice, Lechovice,Jaroslavice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 303 v kategorii 7 - Stavba a likvidace oplocenek, LS Znojmo revíry Hluboké Mašůvky, Kuchařovice, Lechovice,Jaroslavice
Interne Kennung: 099/2021/014/1540