See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz materiałów diagnostycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych oraz materiałów diagnostycznych z podziałem na 54 części.
Interne Kennung: DZP.261.1.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Leki różne
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Kalium chloratum 15% 10ml x20 amp
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Albumina ludzka inj 20% 100 ml
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Lorazepam 2mg/ml x 5 amp, lorazepam 4mg/ml x 5 amp
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Beschreibung: Cefotaxime sodium 1g
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Natrium chloratum 0.9%-opakowanie wyposażone w dwa niezależne zabezpieczone porty 100 ml
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Beschreibung: Ceftriakson sodium 1g, ceftriaxon sodium 2g
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Beschreibung: Ceftazydym fiol. 1 g x10 fiol
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Beschreibung: Cefuroksym sodium inj. 0.75 g - Możliwość zastosowania od pierwszego miesiąca życia, Cefuroksym sodium inj. 1.5 g
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Beschreibung: Ciprofloksacyna, Fluconazol, Metronidazol, Natrium chloratum 0.9%
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Beschreibung: Thiopental inj 1 g a 10szt
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Beschreibung: Linezolid, 2mg/ml; 300ml, roztw.d/inf., x 10 szt
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Jałowy środek kontrastowy 350 mg I/ml. Pojemność 50 ml lub 100 ml
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Beschreibung: Cisatracurium 2mg/ml 5ml x 5amp.
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Beschreibung: Aqua pro inj 250 ml, glucosum, paracetamol intra ven., preparat do zyw pozaj.zawierający 10% r-ór aminokw +elektrolity 500 ml
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Beschreibung: Matryca kolagenowa z klejem do tkanek zawierająca fibrynogen ludzki 5,5 mg + Trombina ludzka 2jm . Produkt do stosowania w terapii pomocniczej podczas zabiegów chirurgicznych w celu poprawy skuteczności tamowania krwawienia.
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beschreibung: Cefepimum 2 g x10 fiol
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Beschreibung: Aciclovir, Dexamethazon natrii phosphas, Hydrocortison, Suksametonium hydrochlor
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Beschreibung: Radiologiczne niejonowe środki kontrastowe dopuszczone w diagnostyce dzieci i dorosłych, przeznaczone do podawania dożylnego, do kontrastowania dróg żółciowych, dróg moczowych i innych jam ciała
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Beschreibung: Bupivacaina spinal heavy 0.5% 4ml x5 amp
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25
Beschreibung: Kompletna dieta, wysokobiałkowa z wysoką zawartością glutaminy, Specjalistyczna kompletna dieta dla pacjentów z niewydolnością watroby 1,3-1,35 kcal/ml
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Beschreibung: Narkotyki
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Beschreibung: Olanzapine
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28
Beschreibung: Pantoprazol inj 40 mg x 10 szt
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Beschreibung: Test diagnostyczny combo SARS-Cov-2+ Influenza A+B + RSV, do użytku profesjonalnego x 25 szt, Test COMBO 8w1 SARS-CoV-2/GrypaA+B/RSV ADV/hMPV Agx, Test diagnostyczny Streptococcus A, do użytku profesjonalnego
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Beschreibung: Diety i zestaw do podaży
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31
Beschreibung: NaCl 0,9% do przepłukiwania podczas zabiegów i operacji chirurgicznych w sterylnej butelce
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32
Beschreibung: Aqua pro iniectione, glucosum, natrium chloratum 0.9%
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33
Beschreibung: Propofol 0,2g/20ml x 5 amp
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34
Beschreibung: Izotoniczny, izojonowy płyn wieloelektrolitowy bez mleczanów, zawieszony w zbilansowanym roztworze elektrolitów
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35
Beschreibung: Natrium chloratum 0,9 % r-ór do irygacjii 3 l
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36
Beschreibung: Preparaty i zestawy do dializ
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37
Beschreibung: Furosemid inj 0.02/2ml x 50amp
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38
Beschreibung: Gliclazidum tab.o zmodyfikowanym uwalnianiu, indapamidum + Amlodypina 1,5mg, Indapamidum + perindoprilum, perindoprilum + amlodypinum, perindoprilum, tianeptinum natricum, trimetazidinum
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40
Beschreibung: Dieta wspomagająca proces gojenia odleżyn i ran przewlekłych, dieta wysokobiałkowa.7.5g białka/1000ml. w oparciu o kazeinę i soję z glutaminą minimum l.5g/100 ml. hiperkaloryczna (1.28kcal/ml). Bogatoresztkowa. Klinicznie wolna od laktozy
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41
Beschreibung: Kompletna dieta dla pacjentów krytycznie chorych, poddawanych terapii nerkozastępczej, kompletna dieta wysokoenergetyczna, bezresztkowa, przyrząd do podawania diet dojelitowych przez pompę + łącznik ENFIT
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42
Beschreibung: Żel do cewnikowania 8 ml (+/-2ml) o składzie Lidokainy chl. + chlorheksydyny chl.
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43
Beschreibung: Aqua pro iniectione-opakowanie wyposażone w dwa niezależne zabezpieczone porty 100 ml
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44
Beschreibung: Glicyna 1,5% r-r do irygacji, 3l
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45
Beschreibung: Mannitol 15% 100 ml
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46
Beschreibung: Enoxaparin sodium inj
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47
Beschreibung: Żywienie pozajelitowe
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48
Beschreibung: Ferri isomaltosidum 1000, 100 mg Fe3+/ml, 5 ml x 5 fiol.
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49
Beschreibung: Ceftazidime 2g / avibactam 0,5g, Meropenem 1g / vaborbactam 1g, Aztreonam 2 g fiol, Caspofungin 70 mg, Tigecyclina 50 mg
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50
Beschreibung: Vancomycin fiol 1 g z możliwością zastosowania doustnie x 5 fiol
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51
Beschreibung: Meropenem 1g inj x 10 fiol
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52
Beschreibung: Makrocykliczny paramagnetyczny środek kontrastowy do badań MR całego ciała z możliwością stosowania od 6 miesiąca życia, o stężeniu 1 mmol/ ml lub 0,5 mmol / ml
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53
Beschreibung: Metamizolum natricum inj
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54
Beschreibung: Cerebrolysin inj 215,2 mg/ml 5mlx 5 amp