257229-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – KD SLAVIE - INTERIÉROVÝ NÁBYTEK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKD SLAVIE - INTERIÉROVÝ NÁBYTEK
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení, dodání, montáž a instalace interiérového nábytku do restaurace, kavárny, baru a pivního baru pro KD Slavie v Českých Budějovicích. Těžiště zakázky spočívá především ve výrobě a dodávce mobiliáře individuálně navrhovaného pro jednotlivé gastro provozy. Zásadní důraz je kladen na kvalitu provedení a čistotu provedení, a to jak celku, tak i jednotlivých detailů, v kvalitě odpovídající provedením pro prémiové interiéry. S tím zcela zásadně souvisí kvalita a životnost zvolených materiálů ve vztahu k vlastnostem požadovaných a popsaných v dokumentaci provedení interiéru. Zadavatel požaduje vyrobit a dodržet navržený design mobiliáře dle dokumentace výkresů tvaru, která je nedílnou součástí zadání výběrového řízení.
Interne Kennung25061
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
LosLOT-0001
TitelKD SLAVIE – INTERIÉROVÝ NÁBYTEK
Optionen
Beschreibung der OptionenČl. 8.1 návrhu Smlouvy o dílo: Objednatel si vyhrazuje změnu Zhotovitele v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ v průběhu plnění Veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Smlouvy ze strany Zhotovitele nebo k předčasnému ukončení Smlouvy ze strany Objednatele z důvodu porušení povinností Zhotovitele. Smluvní strany výslovně akceptují, že Objednatel je oprávněn přistoupit k nahrazení Zhotovitele, a to cestou ukončení této Smlouvy a uzavření nové smlouvy. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu na realizaci zbývající části předmětu plnění této Smlouvy s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí. V takovém případě je Zhotovitel povinen poskytnout Objednateli a nově určenému zhotoviteli veškerou součinnost nezbytnou pro další provádění Díla. Cena za realizaci zbývající části plnění bude stanovena dle nabídky takového dodavatele podané v zadávacím řízení, upravená poměrně k míře rozpracovanosti Díla, a bude tak stanovena jako součin jednotkových cen uvedených v nabídce tohoto dodavatele a množství nedokončených, respektive rozpracovaných jednotek. V případě uzavření nové smlouvy s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí, bude doba pro dokončení Díla sjednána obdobně dle smlouvy s původním dodavatelem, přičemž bude upravena poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění. Rozpracovanost ve smyslu tohoto odstavce bude určena znaleckým posudkem. Nový dodavatel musí splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení a musí splnit další podmínky na uzavření smlouvy stanovené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení ve smyslu § 104 ZZVZ, pokud jsou s ohledem na předmět plnění stále relevantní. Tento postup Objednatel může uplatnit opakovaně.