257230-2025 - Ergebnis
Tschechien – Software-Entwicklung – Software pro mapování legislativy a norem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software pro mapování legislativy a norem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na služby je poskytnutí služby zhotovení softwarového nástroje pro řízení a výkon prací expertů provádějících mapování propojující legislativní akty a technické normy, který bude integrován do Portálu stavebníka prostřednictvím API a zpřístupněn veřejnosti prostřednictvím Webovém portálu, a současně realizování Webového portálu, REST API a exportu dat pro OpenData, a to v souladu s přílohou č. 4 zadávací dokumentace. Předmět plnění je podrobněji popsán v technické specifikaci, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace, a smlouvy o dílo, která tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Předmětem plnění je rovněž poskytování služeb za účelem zajištění dostupnosti díla, odstraňování vad díla, odborné konzultace a zajištění aktualizací díla, vč. tzv. legislativních aktualizací, a to v rozsahu servisní smlouvy, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/24/V00033454
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001