257262-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Baumpflege – Boombeheer gemeente Someren
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBoombeheer gemeente Someren
BeschreibungDe werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Begeleidingssnoei bomen; - Onderhoudssnoei bomen; - Administratieve werkzaamheden. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Someren en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. De overeenkomst start naar verwachting medio juli 2026. De werkzaamheden starten naar verwachting op 17 augustus 2026. De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van twee jaar, waarbij de aanbestedende dienst zich het recht voor houdt om de overeenkomst tweemaal eenzijdig te verlengen telkens met een periode van één jaar.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0000