2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla obiektów WPWiK Sp. z o.o. i WZWiK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz.U. z 2023 poz. 1681, wraz z późniejszymi zmianami) do obiektów WPWiK Sp. z o.o. wyszczególnionych w Załączniku nr 1a do SWZ i WZWiK wyszczególnionych w Załączniku 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 621299-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz.U. z 2023 poz. 1681, wraz z późniejszymi zmianami) do obiektów WPWiK Sp. z o.o. wyszczególnionych w Załączniku nr 1a do SWZ i WZWiK wyszczególnionych w Załączniku 1b do SWZ. Pozostałe szczegóły określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)