2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering van milieucontroles
Beschreibung: Omgevingsdienst Haaglanden wenst een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van routinematige milieucontroles. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. Het aantal uit te voeren milieucontroles staat niet helemaal vast, maar rekening dient te worden gehouden met gemiddeld tussen de 600 en 800 controles per jaar, waarbij de aantallen jaarlijks fluctueren. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 150% van de bovenkant van de genoemde geraamde omvang. Dit is de jaarlijkse omvang (800 controles) * vier jaar + 50%, zijnde 4.800 controles. Indien het maximaal aantal controles is bereikt, eindigt de raamovereenkomst. Voor meer informatie zie de aanbestedingsstukken. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Omgevingsdienst Haaglanden heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: --
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90714500 Kontrolle der Umweltqualität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90714000 Umweltaudit
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Omgevingsdienst Haaglanden wenst een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van routinematige milieucontroles. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers Het aantal uit te voeren milieucontroles staat niet helemaal vast, maar rekening dient te worden gehouden met gemiddeld tussen de 600 en 800 controles per jaar, waarbij de aantallen jaarlijks fluctueren. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 150% van de bovenkant van de genoemde geraamde omvang. Dit is de jaarlijkse omvang (800 controles) * vier jaar + 50%, zijnde 4.800 controles. Indien het maximaal aantal controles is bereikt, eindigt de raamovereenkomst. Voor meer informatie zie de aanbestedingsstukken. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Omgevingsdienst Haaglanden heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie paragraaf 2.5 van de aanbestedingsleidraad.