See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie. Zamówienie zostało podzielone na 30 części i polega na świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 9 do SWZ (Wykaz sprzętu) oraz Załącznik nr 7 do SWZ (projekty umów) – w zależności od części zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 711837-2025
Interne Kennung: ZP.31.JW.2025-Serwis sprzętu-UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Sprzęt firmy Thermo
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 9 do SWZ (Wykaz sprzętu) oraz Załącznik nr 7 do SWZ (projekty umów) – w zależności od części zamówienia).
Interne Kennung: część 2 Sprzęt firmy Thermo
Los: LOT-0003
Titel: część 3 Sprzęt firmy Perlan
Interne Kennung: część 3 Sprzęt firmy Perlan
Los: LOT-0004
Titel: część 4 Sprzęt firmy Parker
Interne Kennung: część 4 Sprzęt firmy Parker
Los: LOT-0005
Titel: część 5 Sprzęt firmy Hamilton
Interne Kennung: część 5 Sprzęt firmy Hamilton
Los: LOT-0006
Titel: część 6 Sprzęt firmy Olympus
Interne Kennung: część 6 Sprzęt firmy Olympus
Los: LOT-0007
Titel: część 7 Sprzęt firmy MMM
Interne Kennung: część 7 Sprzęt firmy MMM
Los: LOT-0008
Titel: część 8 Sprzęt sterylizatornia
Interne Kennung: część 8 Sprzęt sterylizatornia
Los: LOT-0009
Titel: część 9 Sprzęt firmy Unimed
Interne Kennung: część 9 Sprzęt firmy Unimed
Los: LOT-0016
Titel: część 16 Sprzęt firmy Revita
Interne Kennung: część 16 Sprzęt firmy Revita
Los: LOT-0017
Titel: część 17 Łóżka porodowe firmy FAMED
Interne Kennung: część 17 Łóżka porodowe firmy FAMED
Los: LOT-0019
Titel: część 19 Sprzęt firmy Weinmann Emergency
Interne Kennung: część 19 Sprzęt firmy Weinmann Emergency
Los: LOT-0021
Titel: część 21 Sprzęt firmy Fresenius Kabi
Interne Kennung: część 21 Sprzęt firmy Fresenius Kabi
Los: LOT-0024
Titel: część24 Sprzętfirmy De Puy Synthes Johnson&Johnson
Interne Kennung: część24 Sprzętfirmy De Puy Synthes Johnson&Johnson
Los: LOT-0025
Titel: część 25 Mikroskopy operacyjne
Interne Kennung: część 25 Mikroskopy operacyjne
Los: LOT-0026
Titel: część 26 Sprzęt firmy Biotronik
Interne Kennung: część 26 Sprzęt firmy Biotronik
Los: LOT-0027
Titel: część 27 Sprzęt firmy Ziehm
Interne Kennung: część 27 Sprzęt firmy Ziehm
Los: LOT-0028
Titel: część 28 Sprzęt firmy Reynolds
Interne Kennung: część 28 Sprzęt firmy Reynolds
Los: LOT-0029
Titel: część 29 Sprzęt firmy Schiller
Interne Kennung: część 29 Sprzęt firmy Schiller