257311-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Budova 23 - severní přístavba
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudova 23 - severní přístavba
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: - Projektová příprava vč. zaměření stávajícího stavu navazujících částí Budovy 23, geodetického doměření a potřebných průzkumů - Komplexní architektonická studie (vyřešení exteriéru, dispozic a interiéru) na základě schválené objemové studie pod názvem „Budova 23 – Severní přístavba“ vypracované společností LT PROJEKT, a.s. v prosinci 2023 a její revize ze srpna 2024, včetně projednání a odsouhlasení objednatelem, správcem a uživatelem, obsahující řešení profesí, vizualizace, návrh objektové skladby a propočet nákladů - Projektová dokumentace pro povolení stavby v členění a rozsahu dle vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění a zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu („dále jen „stavební zákon“), v platném znění. - Výkon inženýrské činnosti za účelem vydání stavebního povolení, která bude vykonávána s cílem zajistit příslušná pravomocná správní rozhodnutí pro realizaci stavby (povolení záměru) podle Stavebního zákona. - Projektová dokumentace pro provádění stavby v rozsahu a obsahu a členění dle vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění, a podle Stavebního zákona. - Realizační projektová dokumentace interiéru a zdravotnické technologie pro dodávku a montáž. - Výkon autorského dozoru při provádění stavby Bližší podmínky předmětu plnění jsou uvedeny v článku 2 návrhu obchodních podmínek (smlouvy o dílo). Bližší specifikace jsou uvedeny v příloze č. 1 této zadávací dokumentace - Objemová studie – Budova 23 – Severní přístavba.
Interne Kennung24029
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001