257340-2025 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – DOSTAWA 4 AUTOBUSÓW ELEKTRYCZNYCH WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ ŁADOWANIA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA 4 AUTOBUSÓW ELEKTRYCZNYCH WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ ŁADOWANIA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. dostawa czterech (4) sztuk autobusów elektrycznych, 1.2. dostawa i podłączenie do infrastruktury przygotowanej odrębnie przez Zamawiającego czterech (4) sztuk stacji ładowania jednopunktowych 1.3. dostawa jednej (1) mobilnej ładowarki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), 2.2. Załączniku nr 3 do SWZ: Projektowane postanowienia umowy, 3. Zamawiający wymaga: 3.1. gwarancji na autobusy elektryczne bez limitu kilometrów, w tym gwarancji na degradację lakieru nie krótszej niż 36 miesięcy od dnia podpisania bez uwag przez Zamawiającego Protokołu odbioru końcowego Przedmiotu Umowy, 3.2. gwarancji na baterie trakcyjne (wymóg minimum 80% SOH) nie krótszej niż 96 miesięcy od dnia podpisania bez uwag przez Zamawiającego Protokołu odbioru końcowego Przedmiotu Umowy, 3.3. gwarancji na dostarczone i podłączone stacje ładowania jednopunktowego nie krótszej niż 36 miesięcy od dnia podpisania bez uwag przez Zamawiającego Protokołu odbioru końcowego Przedmiotu Umowy, 3.4. gwarancji na mobilną ładowarkę nie krótszej niż 36 miesięcy od dnia podpisania bez uwag przez Zamawiającego Protokołu odbioru końcowego Przedmiotu Umowy.
Interne Kennung: PK/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa autobusów elektrycznych wraz ze stacjami ładowania”