2. Verfahren
Verfahren
Titel: Learning Management Systeem en broker
Beschreibung: De RDW verkent de markt voor een Learning Management Systeem (LMS), eventueel in combinatie met een opleidingsbrokerfunctie, ter ondersteuning van leren en ontwikkelen binnen de organisatie. In dat kader voert de RDW deze marktconsultatie uit. RDW wil inzicht krijgen in beschikbare oplossingen, marktontwikkelingen, visies, functionele en technische mogelijkheden, implementatie-aanpakken en kostenstructuren. De consultatie dient ter ondersteuning van de interne beeldvorming en besluitvorming. Deze marktconsultatie is geen aanbesteding. Aan deelname kunnen geen rechten worden ontleend en er ontstaan geen verplichtingen voor de RDW of voor deelnemende marktpartijen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme