2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en Implementatie van Plan- en regelsoftware
Beschreibung: Aanschaf en implementatie van Plan- en regelsoftware De totale geschatte waarde van de gehele opdracht inclusief verlengingen bedraagt: Perceel 1: circa € 1.500.000 Perceel 2: circa € 500.000. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze Europees openbare aanbesteding geschiedt op basis van de Aanbestedingswet van 1 november 2012, geldend vanaf 1 juli 2016, houdende regels betreffende de procedures voor het gunnen van overheidsopdrachten voor werken, leveringen en diensten (hierna Aanbestedingswet). De Inschrijvers dienen zich te realiseren dat hun aanbod éénmalig en definitief is met de Inschrijving die wordt ingediend. De procedure biedt géén ruimte voor het voeren van onderhandelingsgesprekken. De penvoerder voor deze aanbesteding is de gemeente Leeuwarden (hierna: de Aanbestedende dienst). De Aanbestedende dienst handelt tijdens de aanbestedingsprocedure onder voorbehoud van goedkeuring door of namens de gemandateerden van het samenwerkingsverband.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aanschaf en Implementatie van Plansoftware
Beschreibung: • Ondersteuning voor het opstellen, publiceren en beheren van de omgevingsdocumenten zoals het Omgevingsplan, omgevingsprogramma en de Omgevingsvisie. • De Plansoftware moet gekoppeld kunnen worden met het DSO op basis van STOP/TPOD (Standaard officiële publicaties en Toepassingsprofiel) • Implementatie van de applicaties (o.a. installatie, ondersteuning bij inrichting, opleiding en realiseren koppelingen); • Hosting van de software; • Technisch beheer, waaronder updates, upgrades en beheer van de koppelingen • Ondersteuning voor het opstellen, publiceren en beheren van de omgevingsdocumenten zoals het Omgevingsplan, omgevingsprogramma en de Omgevingsvisie. • De Plansoftware moet gekoppeld kunnen worden met het DSO op basis van STOP/TPOD (Standaard officiële publicaties en Toepassingsprofiel) • Implementatie van de applicaties (o.a. installatie, ondersteuning bij inrichting, opleiding en realiseren koppelingen); • Hosting van de software; • Technisch beheer, waaronder updates, upgrades en beheer van de koppelingen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst kan drie (3) maal verlengd worden voor de duur van twee (2) jaar. Verder kunnen er aanvullende diensten, zoals aanvullende trainingen en consultancy worden afgenomen gedurende de looptijd van de overeenkomst.
Los: LOT-0002
Titel: Aanschaf en Implementatie van Toepasbare regelsoftware
Beschreibung: • Ondersteuning voor het opstellen en publiceren van Toepasbare regels. • De TR-Software moet gekoppeld worden met het DSO op basis van de STTR (Standaard Toepasbare Regels) • Implementatie van de applicaties (o.a. installatie, ondersteuning bij inrichting, opleiding en realiseren koppelingen); • Hosting van de software; • Technisch beheer, waaronder updates, upgrades en beheer van de koppelingen; • Ondersteuning voor het opstellen en publiceren van Toepasbare regels. • De TR-Software moet gekoppeld worden met het DSO op basis van de STTR (Standaard Toepasbare Regels) • Implementatie van de applicaties (o.a. installatie, ondersteuning bij inrichting, opleiding en realiseren koppelingen); • Hosting van de software; • Technisch beheer, waaronder updates, upgrades en beheer van de koppelingen;
Interne Kennung: 2