See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van trommelzeef
Beschreibung: IVVO wenst over te gaan tot de aankoop van een trommelzeef voor het afzeven van de compost afkomstig uit de narijpingshal, die deel uitmaakt van een vergistings composteringsinstallaties voor de verwerking van GFTafval en gelijkgestelde organische afvalstromen.
Interne Kennung: PPP15E-85/6021/IVVO/2025/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IVVO/2025/10_1