See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nemocniční informační systém
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace nemocničního informačního systému včetně návazných agend, a zajištění servisních služeb, služeb technické podpory a rozvoje (nemocniční informační systém dále také jako „NIS“). Požadavky na rozsah předmětu plnění jsou podrobně a závazně specifikovány v příloze zadávací dokumentace č. 1 - Technická specifikace, a dále v obchodních podmínkách veřejné zakázky, které tvoří přílohu zadávací dokumentace č. 2, č. 3 a č. 4.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ Nemocniční informační systém
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48814000 Medizinische Informationssysteme