See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów farmaceutycznych i tlenu medycznego - ZP-11/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych i tlenu medycznego, w zakresie trzydziestu dwóch pakietów dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie, zgodnie z asortymentem wymienionym w załącznikach nr 1.1 – 1.32 do SWZ, stanowiących jednocześnie Formularze cenowe: - Pakiety I – XXVIII i XXX - XXXI - Leki - załączniki nr 1.1 – 1.28 do SWZ i 1.30 – 1.31 do SWZ; - Pakiet XXIX – Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego – załącznik nr 1.29 do SWZ; - Pakiet XXXII - Tlen medyczny - załącznik nr 1.32 do SWZ 2. Zamawiający przewiduje składanie ofert na całość zamówienia lub w częściach – gdzie część zamówienia stanowi dany Pakiet wg. podziału powyżej. 3. Wykonawca w każdej pozycji Formularzy cenowych – w których Zamawiający wymaga, poda: - podmiot odpowiedzialny lub producenta/wytwórcę lub wytwórcę lub podmiot odpowiedzialny/producenta lub wytwórcę/producenta; - kod GTIN; - nazwę handlową produktu zgodnie z wymaganiami poszczególnych Formularzy cenowych. 4. Przedmiot zamówienia dostarczany będzie do Zamawiającego zgodnie z warunkami określonymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2015 r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. 5. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz z informacją zawierającą wskazanie producenta, opis zawierający wskazania producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na lub w opakowaniu w formie ulotki, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. 6. Oferowane produkty, w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, muszą posiadać aktualne świadectwo rejestracji, atest, świadectwo jakości, deklarację zgodności lub zezwolenie dopuszczające do obrotu i stosowania w zakładach służby zdrowia, a ponadto właściwe oznakowanie opakowań zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. 7. Termin ważności dostarczonych Zamawiającemu produktów nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia produktu. 8. Miejsce dostawy: Apteka szpitalna, mieszcząca się w siedzibie Zamawiającego, tj. Kraków, ul. dr. Józefa Babińskiego 29, budynek nr 13. 9. Dostawa przedmiotu zamówienia odbywać się będzie na koszt własny i ryzyko Wykonawcy. 10. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie na warunkach określonych przez Zamawiającego we wzorach umów – załączniki nr 4 - 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LEKI - PAKIET I
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu I, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0002
Titel: LEKI - PAKIET II
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu II, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.2 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0003
Titel: LEKI - PAKIET III
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu III, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.3 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0004
Titel: LEKI - PAKIET IV
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu IV, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.4 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0005
Titel: LEKI - PAKIET V
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu V, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.5 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0006
Titel: LEKI - PAKIET VI
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu VI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.6 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0007
Titel: LEKI - PAKIET VII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu VII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.7 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0008
Titel: LEKI - PAKIET VIII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu VIII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.8 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0009
Titel: LEKI - PAKIET IX
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu IX, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.9 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0010
Titel: LEKI - PAKIET X
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu X, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.10 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0011
Titel: LEKI - PAKIET XI
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.11 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0012
Titel: LEKI - PAKIET XII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.12 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0013
Titel: LEKI - PAKIET XIII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XIII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.13 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0014
Titel: LEKI - PAKIET XIV
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XIV, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.14 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0015
Titel: LEKI - PAKIET XV
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XV, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.15 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0016
Titel: LEKI - PAKIET XVI
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XVI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.16 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0017
Titel: LEKI - PAKIET XVII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XVII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.17 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0018
Titel: LEKI - PAKIET XVIII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XVIII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.18 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0019
Titel: LEKI - PAKIET XIX
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XIX, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.19 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0020
Titel: LEKI - PAKIET XX
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XX, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.20 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0021
Titel: LEKI - PAKIET XXI
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.21 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0022
Titel: LEKI - PAKIET XXII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.22 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0023
Titel: LEKI - PAKIET XXIII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXIII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.23 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0024
Titel: LEKI - PAKIET XXIV
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXIV, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.24 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0025
Titel: LEKI - PAKIET XXV
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXV, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.25 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0026
Titel: LEKI - PAKIET XXVI
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXVI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.26 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0027
Titel: LEKI - PAKIET XXVII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXVII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.27 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0028
Titel: LEKI - PAKIET XXVIII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXVIII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.28 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0029
Titel: ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO - PAKIET XXIX
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy żywności specjalnego przeznaczenia medycznego dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXIX, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.29 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0030
Titel: LEKI - PAKIET XXX
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXX, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.30 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0031
Titel: LEKI - PAKIET XXXI
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXXI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.31 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0032
Titel: TLEN MEDYCZNY - PAKIET XXXII
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy tlenu medycznego dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXXII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.32 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase