See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna -świadczenia w zakresie chirurgii onkologicznej
Interne Kennung: DKP/KO/10/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85112200 Ambulante Behandlungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna - świadczenia w zakresie chirurgii onkologicznej