2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Advies en (milieukundig) bodem- en verhardingsonderzoek
Beschreibung: Stadswerk072 is voornemens in april 2026 een Europese niet-openbare aanbesteding te publiceren voor een nieuwe raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor advies en uitvoering van (milieukundige) bodem- en verhardingsonderzoeken. Met deze vooraankondiging informeren we geïnteresseerde marktpartijen tijdig over de beoogde aanbesteding en nodigen we u van harte uit de publicatie te volgen en – indien u dat wenst – deel te nemen. Voor meer informatie verwijzen we u naar het vooraankondigingsdocument. De beoogde maximale contractduur is 4 jaar. De omvang wordt nog nader bepaald, maar ligt naar verwachting rond €150.000 (excl. BTW) per jaar.
Interne Kennung: N.n.b.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90732000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Bodenverschmutzung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdracht voor twee jaar met de optie voor een verlenging van twee keer één jaar. De beoogde maximale contractduur is daarmee 4 jaar.