See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania uczestnika (z wyłączeniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi) dla mieszkańców Gminy Pieszyce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Świadczenie usług specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania uczestnika (z wyłączeniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi) dla mieszkańców Gminy Pieszyce.” w ramach projektu: Zwiększenie dostępności oraz rozwój usług społecznych dla mieszkańców Gminy Pieszyce współfinansowanego ze środków Regionalnego Funduszu Europejskiego dla Dolnego Śląska 20212027, Priorytet 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, Działanie 7.7 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych, 7.7.B Tworzenie i rozwój CUS.2. Specjalistyczne usługi opiekuńcze przewidywane przez cały okres realizacji przedmiotu zamówienia łącznie wynoszą 23 400 godzin (tj. Zamawiający oświadcza, że przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 30 osób, a szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin realizowanych Usług wyniesie 30 godzin) w rozbiciu na poszczególne lata: a) 7 200 godzin w 2025 r. b) 10 800 godzin w 2026 r. c) 5 400 godzin w 2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ, załączniku nr 5 i załączniku nr 6 do SWZ, które stanowią integralne części zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia, w związku z mogącym powstać dalszym zapotrzebowaniem na usługi w ramach realizowanej zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji zostały opisane w projektowanych postanowieniach umowy