2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Pawłosiów w 2026 r
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH, OBIEKTÓW GMINNYCH I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY PAWŁOSIÓW w 2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 672360-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i z punktów selektywnej zbiórki odpadów wraz z wyposażeniem nieruchomości w pojemniki na odpady.
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i z punktów selektywnej zbiórki odpadów wraz z wyposażeniem nieruchomości w pojemniki na odpady,
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie przewiduje sie wznowien i opcji
Los: LOT-0002
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z obiektów gminnych i jej jednostek organizacyjnych wraz z wyposażeniem nieruchomości w pojemniki na odpady
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z obiektów gminnych i jej jednostek organizacyjnych, wraz z wyposażeniem nieruchomości w pojemniki na odpady. Przedmiotem zamówienia w części Nr 2 objęte są obiekty Gminy Pawłosiów i obiekty jej jednostek organizacyjnych tj.; 1) Szkoła Podstawowa w Wierzbnej, Wierzbna 2, 37-500 Jarosław i Szkoła Filialna w Ożańsku i Szkoła Filialna w Tywoni, 2) Szkoła Podstawowa w Cieszacinie Wielkim, Cieszacin Wielki 201, 37-500 Jarosław, 3) Zespół Szkół w Pawłosiowie, Pawłosiów 87, 37-500 Jarosław