25763-2024 - Wettbewerb
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: 07210 Przebudowa ul. Reymonta na odcinku od wiaduktu PKP do mostu Osobowickiego we Wrocławiu.” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: 07210 Przebudowa ul. Reymonta na odcinku od wiaduktu PKP do mostu Osobowickiego we Wrocławiu.” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego, projektu wykonawczego, technicznego oraz dokumentów przetargowych (specyfikacje, przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie) wraz z pozyskaniem decyzji pozwolenia na budowę/zezwolenia na realizacje inwestycji drogowej dla przedsięwzięcia pn.: ” Przebudowa ul. Reymonta na odcinku od wiaduktu PKP do mostu Osobowickiego we Wrocławiu” Zakres niniejszej inwestycji to przebudowa istniejącego pasa drogowego w zakresie zaprojektowania warstw konstrukcyjnych jezdni, torowiska, wytyczenia po stronie wschodniej drogi rowerowej i obustronnych ciągów pieszych, przebudowy odwodnienia, oświetlenia, trakcji tramwajowej, sieci wodociągowej, kanalizacji ogólnospławnej, zaprojektowania MKT, DIP oraz przebudowa podziemnych sieci kolidujących.
Interne Kennung: ZP/40/PN/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: szczegółowy opis procedury znajduje się na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/wroclawskie_inwestycje
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego, projektu wykonawczego, technicznego oraz dokumentów przetargowych (specyfikacje, przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie) wraz z pozyskaniem decyzji pozwolenia na budowę/zezwolenia na realizacje inwestycji drogowej dla przedsięwzięcia pn.: ” Przebudowa ul. Reymonta na odcinku od wiaduktu PKP do mostu Osobowickiego we Wrocławiu” Zakres niniejszej inwestycji to przebudowa istniejącego pasa drogowego w zakresie zaprojektowania warstw konstrukcyjnych jezdni, torowiska, wytyczenia po stronie wschodniej drogi rowerowej i obustronnych ciągów pieszych, przebudowy odwodnienia, oświetlenia, trakcji tramwajowej, sieci wodociągowej, kanalizacji ogólnospławnej, zaprojektowania MKT, DIP oraz przebudowa podziemnych sieci kolidujących. Ponadto w ramach umowy należy ująć w projekcie nową sygnalizacje świetlną oraz dostosować istniejące sygnalizacje do systemu ITS, uzyskać zatwierdzenie organizacji ruchu zastępczego, opracować operat dendrologiczny, projekt nasadzeń i pozyskać w ramach prac projektowych decyzję umożliwiającą rozpoczęcie robót budowlanych.