257645-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenarbeiten – Budowa nowoczesnego budynku Szkoły Podstawowej w Skokowej- Wykonanie Zagospodarowania Terenu przy budynku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa nowoczesnego budynku Szkoły Podstawowej w Skokowej- Wykonanie Zagospodarowania Terenu przy budynku.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na wykonaniu zagospodarowania terenu przy budynku Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Skokowej. 2.Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Skokowa przy skrzyżowaniu ulic Kościelnej i Piaskowej, na działkach nr 369/2, 369/4, 369/5, 363/27, 363/29, 363/30 obręb Skokowa w Gminie Prusice. 3.W ramach realizacji zostaną wykonane: a) w zakresie branży budowlanej i drogowej: • prace ziemne: niwelacja terenu, wykonanie nasypów, stabilizacja gruntu pod nawierzchnie • wykonanie nawierzchni dróg wewnętrznych, chodników i placów, • budowa miejsc postojowych, zatoki autobusowej i opasek wokół budynku o szerokości 50 cm, wypełnioną otoczakami, na obszarach zlokalizowanych po stronie północnej, zachodniej oraz południowej wokół budynku szkoły, z wyłączeniem miejsc wskazanych w projekcie zagospodarowania terenu jako utwardzenia – tj. chodniki z kostki betonowej. • wykonanie placu miejskiego i terenów rekreacyjnych, • montaż elementów małej architektury - ławki, kosze itp., • wykonanie wiaty z miejscem gromadzenia odpadów, • wykonanie trawników, b) w zakresie branży elektrycznej: • wykonanie oświetlenia terenu zewnętrznego, w tym montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m i 4 m, • montaż opraw oświetleniowych LED, • wykonanie linii kablowych zasilających, • prowadzenie kabli w rurach ochronnych, • wykonanie uziemień instalacji, • wykonanie oświetlenia wiat rowerowych. c) w zakresie branży sanitarnej: • wykonanie kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z projektowanych nawierzchni, • wykonanie wpustów deszczowych betonowych z osadnikiem o średnicy 50 cm, • montaż wpustów z kratą żeliwną o wymiarach 40 × 60 cm, • wykonanie przykanalików od wpustów do sieci kanalizacji deszczowej, • wykonanie odcinków kanalizacji deszczowej, • wykonanie odwodnienia liniowego klasy C250 o szerokości 20 cm i długości ok. 3 • włączenie projektowanej kanalizacji do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej na terenie działki, • wykonanie odwodnienia nawierzchni poprzez układ spadków podłużnych i poprzecznych. 18. Zamawiający informuje, że przy sporządzaniu i składaniu oferty należy bezwzględnie kierować się zakresem rzeczowym określonym w dokumentacji pn.: Zamienny Projekt Budowlany „Budowa budynku nauk matematyczno–przyrodniczych w ramach inwestycji Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Skokowej. Etap I – budynek pawilonu nauk matematyczno-przyrodniczych (budynek pasywny – demonstracyjny)”. Jednocześnie Zamawiający wskazuje, że pozostała dokumentacja projektowa (w tym projekty wykonawcze i budowlane udostępnione w postępowaniu) odnosi się do szerszego zakresu całej inwestycji nie będzie ona w całości wykorzystywana w realizacji niniejszym zamówieniem. W celu prawidłowego określenia zakresu robót Zamawiający udostępnił również przedmiary robót, które mogą służyć jako materiał poglądowy obrazujący zakres prac przewidzianych do realizacji. Zgodnie z zapisami SWZ, przedmiary nie stanowią podstawy do sporządzenia wyceny oferty, a mają jedynie charakter pomocniczy. Podstawą do określenia ceny oferty jest dokumentacja projektowa wskazana powyżej, z uwzględnieniem postanowień SWZ oraz rzeczywistego zakresu objętego niniejszym zamówieniem. 19. Zamawiający informuje, że w związku ze zmianą dokumentacji projektowej, wynikającą z przeprowadzonej analizy warunków technicznych oraz konieczności dostosowania rozwiązań projektowych, aktualizacji uległy następujące dokumenty: – projekt budowlano-wykonawczy – wersja zmieniona, – przedmiar robót – wersja zmieniona, Podstawą do określenia ceny oferty jest dokumentacja projektowa wskazana powyżej, uwzględniająca rzeczywisty zakres robót. Zamawiający informuje, że w toku postępowania dokonano zmiany dokumentacji projektowej stanowiącej podstawę sporządzenia oferty. Zmiana obejmuje: - projekt budowlano-wykonawczy- wersja zmieniona, -przedmiar robót-wersja zmieniona. Zmienione dokumenty zostały udostępnione na stronie prowadzonego postępowania i stanowią integralną część SWZ oraz są wiążące dla wykonawców przy sporządzaniu ofert. Pozostały opis znajduje się w pkt. III SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungZP.271.1.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na wykonaniu zagospodarowania terenu przy budynku Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Skokowej. 2.Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Skokowa przy skrzyżowaniu ulic Kościelnej i Piaskowej, na działkach nr 369/2, 369/4, 369/5, 363/27, 363/29, 363/30 obręb Skokowa w Gminie Prusice. 3.W ramach realizacji zostaną wykonane: a)w zakresie branży budowlanej i drogowej: • prace ziemne: niwelacja terenu, wykonanie nasypów, stabilizacja gruntu pod nawierzchnie • wykonanie nawierzchni dróg wewnętrznych, chodników i placów, • budowa miejsc postojowych, zatoki autobusowej i opasek wokół budynku o szerokości 50 cm, wypełnioną otoczakami, na obszarach zlokalizowanych po stronie północnej, zachodniej oraz południowej wokół budynku szkoły, z wyłączeniem miejsc wskazanych w projekcie zagospodarowania terenu jako utwardzenia – tj. chodniki z kostki betonowej. • wykonanie placu miejskiego i terenów rekreacyjnych, • montaż elementów małej architektury - ławki, kosze itp., • wykonanie wiaty z miejscem gromadzenia odpadów, • wykonanie trawników, b) w zakresie branży elektrycznej: • wykonanie oświetlenia terenu zewnętrznego, w tym montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m i 4 m, • montaż opraw oświetleniowych LED, • wykonanie linii kablowych zasilających, • prowadzenie kabli w rurach ochronnych, • wykonanie uziemień instalacji, • wykonanie oświetlenia wiat rowerowych. c) w zakresie branży sanitarnej: • wykonanie kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z projektowanych nawierzchni, • wykonanie wpustów deszczowych betonowych z osadnikiem o średnicy 50 cm, • montaż wpustów z kratą żeliwną o wymiarach 40 × 60 cm, • wykonanie przykanalików od wpustów do sieci kanalizacji deszczowej, • wykonanie odcinków kanalizacji deszczowej, • wykonanie odwodnienia liniowego klasy C250 o szerokości 20 cm i długości ok. 3 • włączenie projektowanej kanalizacji do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej na terenie działki, • wykonanie odwodnienia nawierzchni poprzez układ spadków podłużnych i poprzecznych. Pozostały opis znajduje się w pkt III SWZ Opis przedmiotu zamówienia.