257672-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – ZP 23/26 Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów Szpitala oraz posiłków profilaktycznych dla pracowników Szpitala
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP 23/26 Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów Szpitala oraz posiłków profilaktycznych dla pracowników Szpitala
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi żywienia pacjentów i zapewnienia posiłków profilaktycznych pracownikom Zamawiającego
Interne KennungZP 23/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titelusługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów Szpitala oraz posiłków profilaktycznych dla pracowników Szpitala
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów Szpitala oraz posiłków profilaktycznych dla pracowników Szpitala, w szczególności: a. zapewnienie całodziennego wyżywienia pacjentów poprzez przygotowanie oraz dystrybucję posiłków do oddziałów Szpitala a następnie do stolików przyłóżkowych pacjentów, zgodnie z zamówieniem i podziałem na diety, b. odbiór od pacjentów, mycie i dezynfekcja naczyń będących własnością Wykonawcy po posiłkach oraz dostarczenie czystych naczyń na poszczególne oddziały, c. mycie, dezynfekcja pojemników do transportu naczyń, d. dostarczanie posiłków w jednorazowych pojemnikach wraz ze sztućcami, kubkami pacjentom znajdującym się na Oddziałach OAiIT, Izolatorium, sala pooperacyjna Oddziału Kardiochirurgii oraz pacjentom izolowanym. Pojemniki jednorazowe muszą być opisane rodzajem diety i nazwą oddziału oraz zabezpieczone przed utratą ciepła i przypadkowym otwarciem, dostosowane do aktualnych wymogów sanitarnych i stosownych aktów prawnych w przedmiotowym zakresie, e. zapewnienie w dni robocze posiłków profilaktycznych pracownikom Zamawiającego.