257677-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten – Serwisowania i utrzymanie w sprawności technicznej 402 szt. parkomatów w strefach parkowania w Katowicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwisowania i utrzymanie w sprawności technicznej 402 szt. parkomatów w strefach parkowania w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu w stałej sprawności technicznej parkomatów będących w posiadaniu Zamawiającego tj. PA-1 produkcji firmy Automatikon w ilości: 402 szt. 1) Okres realizacji usługi dla 152 parkomatów 27 miesięcy - lokalizacja parkomatów z podziałem na strefy zgodnie z załącznikiem nr 1 do OPZ. 2) Rozpoczęcie świadczenia usługi dla parkomatów z pkt 1 od następnego dnia po podpisaniu umowy. 3) Okres realizacji usługi dla 250 parkomatów 24 miesięce lokalizacja parkomatów z podziałem na strefy zgodnie z załącznikiem nr 2 do OPZ. 4) Rozpoczęcie świadczenia usługi dla parkomatów z pkt 3 nastąpi trzy miesiące po dacie podpisania umowy Zakres usługi obejmuje: 1) Naprawę, wymianę i utrzymanie w sprawności podzespołów elektrycznych i elektronicznych parkomatów, a w szczególności: wyświetlaczy, akceptorów monet, kas pośrednich, drukarek, wiązek elektronicznych, czujników, przycisków, klawiatur, zasilaczy, modemów GSM, blokad wrzutu, terminali płatniczych. 2) Utrzymanie w sprawności: zamków i elementów blokujących drzwi, regulacji zawiasów, wymianie uszczelek drzwi parkomatów, zacięcia zamków, 3) Utrzymanie napięcia zasilającego, naprawę lub wymianę paneli solarnych, wymianę baterii na płytach głównych, wymianę bezpieczników parkomatów, 4) doładowanie i wymiana akumulatorów żelowych, utylizacja uszkodzonych i przeterminowanych akumulatorów żelowych. 5) Utrzymaniu w sprawności oraz zapewnienie prawidłowej konfiguracji oprogramowania parkomatów zgodnie z aktualnie obowiązującą Uchwałą Rady Miasta Katowice z dnia 27 lipca 2023 r. w sprawie ustalenia Śródmiejskiej Strefy Płatnego Parkowania oraz Strefy Płatnego Parkowania dla pojazdów samochodowych na drogach publicznych na obszarze miasta Katowice(Dz. Urz. Woj. Śl. z dn. 3 sierpnia 2023 r. Poz. 6064) 6) Zapewnienie transmisji danych GSM pomiędzy parkomatami i serwerem zewnętrznym, na którym znajdują się między innymi dane finansowe, dane transakcji, dane o stanie technicznym parkomatów oraz oprogramowanie do zarządzania parkomatami. 7) Dostawę pełnowartościowych podzespołów/części zamiennych/ kompatybilnych z urządzeniami, gwarantujących sprawne działanie parkomatów, 8) Integracja systemu zarządzania parkoamtów z systemem kontroli i zarządzania obszarem płatnego parkowania Zamawiającego
Interne Kennung: 6/II/2026/WP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001