257681-2026 - Wettbewerb
Polen – Immobiliendienste – Zlecenia wykonania operatów szacunkowych niezbędnych do regulowania stanów prawnych nieruchomości zlokalizowanych na terenie RZGW w Szczecinie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZlecenia wykonania operatów szacunkowych niezbędnych do regulowania stanów prawnych nieruchomości zlokalizowanych na terenie RZGW w Szczecinie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Wykonanie operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości: - dz. nr 2/2 oraz 4/4 obr. ew. Rusowo, gm. Ustronie Morskie, - dz. nr 55/6 w obr. Czarnocin wraz z pompownią oraz oszacowania bezumownego korzystania z pasa gruntu i służebności w celu dojścia do ww. pompowni, - dz. nr 441/117 w obrębie Komarowo zajętej przez wał przeciwpowodziowy, - działki nr 120/2 w obrębie Dobiesławiec. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne KennungSZ.ROZ.270.2.26.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Zlecenie wykonania operatu szacunkowego w związku z wnioskiem o odszkodowanie za trwałe naturalne zajęcie dz. nr 2/2 oraz 4/4 obr. ew. Rusowo, gm. Ustronie Morskie - rzeka Łapienniczka;
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zlecenie wykonania operatu szacunkowego w związku z wnioskiem o odszkodowanie za trwałe naturalne zajęcie dz. nr 2/2 oraz 4/4 obr. ew. Rusowo, gm. Ustronie Morskie - rzeka Łapienniczka;
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Zlecenie wykonania operatu szacunkowego wartości działki nr 55/6 obr. Czarnocin wraz z pompownią oraz oszacowania bezumownego korzystania z pasa gruntu i służebności w celu dojścia do ww. pompowni;
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zlecenie wykonania operatu szacunkowego wartości działki nr 55/6 obr. Czarnocin wraz z pompownią oraz oszacowania bezumownego korzystania z pasa gruntu i służebności w celu dojścia do ww. pompowni;
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Zlecenie wykonania operatu szacunkowego wartości dz. nr 441/117 w obrębie Komarowo zajętej przez wał przeciwpowodziowy w związku z odbudową wałów przeciwpowodziowych nad rzeką Iną, rzeką Gowienicą i Kanałem Żarnowskim, w celu zabezpieczenia przeciwpowodziowego terenów rolnych przyległych do Zalewu Szczecińskiego i Jeziora Dąbie;
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zlecenie wykonania operatu szacunkowego wartości dz. nr 441/117 w obrębie Komarowo zajętej przez wał przeciwpowodziowy w związku z odbudową wałów przeciwpowodziowych nad rzeką Iną, rzeką Gowienicą i Kanałem Żarnowskim, w celu zabezpieczenia przeciwpowodziowego terenów rolnych przyległych do Zalewu Szczecińskiego i Jeziora Dąbie;
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Zlecenie wykonania operatu szacunkowego wartości działki nr 120/2 w obrębie Dobiesławiec, gm. Będzino w związku z wnioskiem o odszkodowanie z tytułu budowy wału nad rzeką Dzierżęcinką;
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zlecenie wykonania operatu szacunkowego wartości działki nr 120/2 w obrębie Dobiesławiec, gm. Będzino w związku z wnioskiem o odszkodowanie z tytułu budowy wału nad rzeką Dzierżęcinką;;
Interne KennungCzęść 4