2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu T
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu T, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz z istotnymi postanowieniami umownymi oraz obowiązującą u Zamawiającego Instrukcją -IO 4-53-13 stanowiącą załącznik nr 12 do niniejszej SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 4 do SWZ (OPZ)-opis przedmiotu zamówienia. 3.2 Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo Warunki Umowne będące załącznikiem nr 5 do SWZ „Wzór umowy”. Przed podpisaniem umowy Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (w przypadku wyboru ich oferty, jako najkorzystniejszej) przedstawią Zamawiającemu umowę regulującą współpracę tych Wykonawców. W terminie do 2 dni przed podpisaniem umowy Wykonawca dostarczy Zamawiającemu: - kopie polis komunikacyjnych i ważnych dowodów rejestracyjnych ww pojazdów, - kopia polisy OC w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 100.000,00 zł - wykaz osób , które będą świadczyć usługę Zamawiającego wraz z kserokopią ich uprawnień potwierdzonych za zgodność z oryginałem WYMAGANIA W ZAKRESIE ZATRUDNIENIA NA PODSTAWIE STOSUNKU PRACY : 1) Stosownie do treści art. 95 ustawy Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę lub dalszego Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących prace, które obejmują następujące rodzaje czynności objęte przedmiotem zamówienia: tj. kierowców, pracowników (obsada karetki), jeżeli wyko-nanie tych czynności polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy (tekst jedn. Dz.U.2022r., poz. 1510), o ile nie będą one bezpośrednio wykonywane przez daną osobę w ramach prowadzonej przez nią jednoosobowej działalności gospodarczej. Sposób dokumentowania, weryfi-kacji, uprawnień w zakresie kontroli zatrudnienia oraz sankcje wynikające z nieprze-strzegania ww. wymogów określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 5 SWZ . 2) Obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę nie dotyczy sytuacji, w której Wykonawca, Podwykonawca lub dalszy Podwykonawca osobiście wykonuje powyższe czynności, np. osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, wspólnicy spółki cywilnej). 3) Zamawiający nie określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp. 4) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 PZP.
Interne Kennung: PN 26/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1-Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu T
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu T, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz z istotnymi postanowieniami umownymi oraz obowiązującą u Zamawiającego Instrukcją -IO 4-53-13 stanowiącą załącznik nr 12 do niniejszej SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 4 do SWZ (OPZ)-opis przedmiotu zamówienia. 3.2 Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo Warunki Umowne będące załącznikiem nr 5 do SWZ „Wzór umowy”. Przed podpisaniem umowy Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (w przypadku wyboru ich oferty, jako najkorzystniejszej) przedstawią Zamawiającemu umowę regulującą współpracę tych Wykonawców. W terminie do 2 dni przed podpisaniem umowy Wykonawca dostarczy Zamawiającemu: - kopie polis komunikacyjnych i ważnych dowodów rejestracyjnych ww pojazdów, - kopia polisy OC w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 100.000,00 zł - wykaz osób , które będą świadczyć usługę Zamawiającego wraz z kserokopią ich uprawnień potwierdzonych za zgodność z oryginałem.
Interne Kennung: Zadanie nr 1